Skip links

Zostań naszym Partnerem i zarabiaj 20% za polecanie naszych kursów!

Dołącz do naszego programu afiliacyjnego i zarabiaj dzięki polecaniu naszych kursów. Przejrzyste warunki współpracy, wypłata w ciągu 7 dni.

Dowiedz się więcej

Jak to działa?

Zarejestruj się

Zarejestruj się jako partner na stronie https://szkolenia.osb.edu.pl/affiliate-area/

Wygeneruj link afiliacyjny

Wygeneruj link afiliacyjny jednym kliknięciem.

Wybieraj materiały reklamowe, które zwiększą Twoją sprzedaż

Na koncie partnera w zakładce Materiały dostępne są materiały reklamowe, które możesz zamieścić na swojej stronie.

Zarabiaj za każde polecenie

Jeśli klient w ciągu 30 dni dokona zakupu przechodząc z Twojej strony do naszej, otrzymasz 20% prowizji liczonej od wartości zamówienia.

Zarejestruj się!

Przejrzyste warunki współpracy

20% prowizji, czyli średnio 80 zł od kursu

30 dniowy okres trwania plików cookies

Wypłata środków w ciągu 7 dni od złożenia zlecenia wypłaty

Minimalna kwota wypłaty to 200 zł

Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej, aby wziąć udział w Programie Partnerskim

Jak promować?

Twój link partnerski możesz promować niemal w każdy sposób. Prezentujemy kilka możliwych przykładów promocji naszych produktów.

Instagram

Polecaj produkt we wpisach i umieść link partnerski w bio oraz na story w swipe up!

Facebook

Nasze produkty możesz polecać na swoim fanpage’u oraz tematycznych grupach.

Youtube

Poruszenie tematyki szkoleń w filmie to jedna z najlepszych form promocji Twojego linku partnerskiego!

Blog

W artykułach podejmij się tematyki szkolenia umieszczając w nim link partnerski, a reklamy zastąp banerami z linkami partnerskimi!

E-maile

Posiadasz wartościową listę mailingową? Kampania e-mail marketingowa na ważny dla twoich subskrybentów temat może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Reklamy

Sponsorowane posty z ciekawym i chwytającym contentem może dać świetne efekty – wysoki zarobek z prowizji oraz lawinowy wzrost fanów!

Najczęściej zadawane pytania

Polecasz nasze produkty na swojej stronie, jeżeli klient w ciągu 30 dni dokona zakupu z Twojego polecenia otrzymasz 20% prowizji od wartości zamówienia. Zgromadzone środki możesz wypłacać raz w miesiącu, pod warunkiem uzyskania minimalnej kwoty wypłaty (200 zł).

W Programie mogą uczestniczyć: osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki prawa handlowego, osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej a ukończyły 18 lat.

Nie musisz. Możesz z nami współpracując jako osoba fizyczna prowadząca działalność nierejestrowaną. Podczas zgłaszania wypłaty prowizji zobowiązany będziesz do wystawienia nam rachunku za wykonaną usługę. Wzór rachunku znajdziesz na stronie …………..

Nie. Promować produkty można na każdy możliwy sposób. Możesz nawet wysłać link afiliacyjny mailem lub w wiadomości do znajomych.

Każda osoba, która weszła na naszą stronę z Twojego linku ma 30 dni na zakupienie produktu, abyś mógł zarobić prowizję. Klient nie musi kupić bezpośrednio z Twojego linku – wystarczy, że raz wszedł na naszą stronę z Twojego linku. Warto podkreślić, że na bieżąco inwestujemy w remarketing w mediach społecznościowych oraz Google, tak, co skutecznie wspomaga sprzedaż i zwiększa twoją prowizję.

W panelu partnera znajdziesz zakładkę “Formularz wypłaty prowizji”, gdzie znajdziesz formularz wypłaty wynagrodzenia. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą będziesz poproszony o przesłanie faktury, natomiast jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej, będziesz poproszony o wysłanie rachunku i danych do przelewu bankowego.

Na wypłatę prowizji czeka się do 7 dni roboczych od otrzymania przez nas poprawnie wystawionej faktury/rachunku. Zazwyczaj wypłata wynagrodzenia trwa to 2-3 dni.

Minimalna kwota wypłaty to 200 zł.

Z uwagi na naszą politykę zwrotów kursów, wypłaty możesz robić raz w miesiącu.

Nie. Dochody uzyskane z Programu Partnerskiego powinny zostać rozliczone jako przychód  z innych źródeł w deklaracji PIT-38 za dany rok podatkowy.

Pod tym adresem znajdziesz wzór rachunku -……….. Wypełniony rachunek wyślij nam za pośrednictwem formularza wypłaty na koncie partnera.

Zacznij zarabiać z emedu!

Szybko, łatwo i bezpiecznie!

Stwórz darmowe konto